Al onze cursussen en activiteiten

volzet

OPEN ATELIER - Keramiek

Met Juanita Van der Meulen op maandag, donderdag en vrijdag

ma 20/01/2020 - vr 29/05/2020
volzet

OPEN ATELIER - Tekenen, olieverf, acrylverf, aquarel, pastel, andere ...

Met Sarah Van Osselaer op maandag en dinsdag

ma 20/01/2020 - di 12/05/2020
volzet

OPEN ATELIER - Basisinformatie

(Halve)dagateliers met Juanita, Marc en Sarah

ma 20/01/2020 - vr 29/05/2020
volzet

OPEN ATELIER - Zijdeschilderen

Met Juanita Van der Meulen op dinsdag

di 21/01/2020 - di 12/05/2020
volzet

OPEN ATELIER - Tekenen, olieverf, acrylverf, bister, lavitechnieken, collages, andere ...

Met Marc De Vos op donderdag en vrijdag

do 23/01/2020 - vr 29/05/2020

Artistiek textielatelier

11 woensdagnamiddagen met Carine Van Remoortere

wo 05/02/2020 - wo 24/06/2020
laatste tickets

Funlinedance - voor iedereen met enige danservaring

Lijndansen voor alle leeftijden met Conny Cornelis

za 15/02/2020 - do 25/06/2020
volzet

De wereld van het potlood nog beter leren kennen

Een namiddagreeks met Marc De Vos

ma 17/02/2020 - ma 11/05/2020
laatste tickets

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - avond

Thema: het suggestieve landschap - beginners

ma 17/02/2020 - ma 11/05/2020

Naaien verfraaien - jurken

Een voormiddag- of avondreeks met Eva De Jonghe

ma 17/02/2020 - ma 30/03/2020

Afrikaanse djembé

Afrikaans slagwerk met Koen Meynckens

ma 17/02/2020 - ma 25/05/2020
volzet

Werken met klei en/of potten draaien - beginners en gevorderden

Vier avondreeksen met Klara Rombaut

ma 17/02/2020 - do 04/06/2020

Verloren wastechniek - beginners

Een avondreeks met Hans Nagy, goudsmid

ma 17/02/2020 - ma 30/03/2020
volzet

Botanisch tekenen - bloemen en planten

Een voormiddagreeks met Tineke Coppens, beeldend kunstenaar

di 18/02/2020 - di 12/05/2020

Papercut-art

Een namiddagreeks met Ilse Lenaerts

di 18/02/2020 - di 24/03/2020

Watzup?

Zingen in een popkoor o.l.v. Anneke en Franky

di 18/02/2020 - di 30/06/2020
laatste tickets

Taiji YANG-stijl op dinsdag - halfgevorderden

Een avondreeks met Thomas Roelant

di 18/02/2020 - di 16/06/2020
laatste tickets

Zumba! Dansen en sporten in één klap

Zumba en zumba gold met Patricia

di 18/02/2020 - vr 26/06/2020
laatste tickets

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - voormiddag

Thema: het portret in aquarel

wo 19/02/2020 - wo 13/05/2020

Kom in beweging - euritmie, fitness voor lichaam en ziel 50+

Een voormiddagreeks met Siele Rombaut

wo 19/02/2020 - wo 13/05/2020
laatste tickets

Potten draaien op woensdagnamiddag

Voor kinderen van °2001 tot 2011 met Klara Rombaut

wo 19/02/2020 - wo 13/05/2020

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - namiddag

Thema: maak de schilder in jou wakker

wo 19/02/2020 - wo 13/05/2020
volzet

Bloemschikken voor beginners en gevorderden

Een namiddagreeks met Erna De Graef, gediplomeerd floriste

wo 19/02/2020 - wo 13/05/2020

De kleuteracademie op woensdagnamiddag

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Tineke Coppens

wo 19/02/2020 - wo 13/05/2020

Funlinedance first moves

Beginnerscursus - vanaf 12 jaar met ouder of grootouder met Conny Cornelis

wo 19/02/2020 - wo 17/06/2020

Flamenco - volwassenen met Joke Van De Velde

Van absolute beginner tot supergevorderd

wo 19/02/2020 - wo 24/06/2020

Vrij atelier - gemengde technieken

Een avondreeks met Ilse Lenaerts, meester in de beeldende kunst

wo 19/02/2020 - wo 03/06/2020

Gitaar, gitaar, gitaar! - ook ukelel

Een eigenzinnige gitaarcursus met Andreas Smet

do 20/02/2020 - do 04/06/2020

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - avond

Thema: gemengde technieken met het aquarel als basis

do 20/02/2020 - do 14/05/2020
laatste tickets

Kalligrafie - versalen

Een avondreeks met Monique Moenssens, kalligraaf

do 20/02/2020 - do 14/05/2020

Digitale fotografie - beginners

Een avondreeks met Patrick Geerinck, fotograaf

do 20/02/2020 - do 14/05/2020

Handletteren van A tot Z

Een voormiddagreeks met Sarah Van Osselaer

vr 21/02/2020 - vr 29/05/2020
volzet

Tekenen is leuk met Caran d'Ache

Een voormiddagreeks met Marc De Vos

vr 21/02/2020 - za 09/05/2020

Naaien verfraaien - jurken

Een voormiddag- of avondreeks met Eva De Jonghe

vr 21/02/2020 - vr 03/04/2020
laatste tickets

Stronger longer - 'Core Pilates' 50+

Een voormiddagreeks met Patricia Stroobants

vr 21/02/2020 - vr 26/06/2020
laatste tickets

Teken je huisdier in pastelpotlood

Een namiddagreeks met Chantal De Keersmaecker

vr 21/02/2020 - vr 29/05/2020

Blokfluiten doe je zo!

Blokfluitcursus voor alle leeftijden met Petra

vr 21/02/2020 - vr 12/06/2020
volzet

1, 2, 3, piano ... Speelse pianoles voor 5-jarigen

Pianocursus voor 5-jarigen met Leen Goossens

vr 21/02/2020 - vr 12/06/2020

Broertje Bas

Basgitaarlessen voor jong en oud met Kurt Van Lierde

vr 21/02/2020 - vr 12/06/2020

Impressionistisch aquarelleren met Marc De Vos - avond

Thema: urban sketching

vr 21/02/2020 - vr 29/05/2020

Individuele piano- of keyboardlessen

Piano of keyboard met Franky of Raf

za 22/02/2020 - za 06/06/2020

Individuele gitaarlessen

Gitaar met Sunny of Joris (ook ukelele)

za 22/02/2020 - za 06/06/2020

Ukelele? Ukelele!

Ukelele met Joris Van Daele

za 22/02/2020 - za 06/06/2020

Individuele zanglessen

Zang met Wanda of Martine

za 22/02/2020 - za 06/06/2020

Airbrush - Leer airbrush met Guy’s airbrush

Een voormiddag-, namiddag- of avondreeks met Guy Van Cleemputte

za 22/02/2020 - wo 27/05/2020

Flamenco voor de jeugd (-15 jaar)

Van beginner tot supergevorderd met Joke Van De Velde en Xanthe Rodts

za 22/02/2020 - za 13/06/2020

Individuele drumlessen

Beat it! met Ulrich of Kjell

za 22/02/2020 - za 06/06/2020

Dundun-workshop

Afrikaanse basdrums met Koen Meynckens

za 22/02/2020 - za 20/06/2020

Acabella

Zingen in een vrouwelijk a capella popkoor

ma 02/03/2020 - ma 22/06/2020

Ongekend Chinees eten

Een avondreeks met Ma Zhu

wo 04/03/2020 - wo 25/03/2020

Kundalini yoga voor de chakra's

Een namiddagreeks met Sofie Jambers, yogadocente

do 05/03/2020 - do 11/06/2020

Thais koken - hoofdgerechten - nieuwe recepten

Een voormiddagreeks met Katesiri Klangkan

za 07/03/2020 - za 21/03/2020

Bloemen van frivolité (met spoeltjes)

Een voormiddagreeks met Anne Van den Broeck

za 07/03/2020 - za 04/04/2020

Maatregelen i.v.m. coronavirus

Info en updates i.v.m. het coronavirus

vr 13/03/2020, 06U00

Kinderactiviteiten tijdens de schoolvakanties

Voorbije of toekomstige activiteiten

do 19/03/2020

Gratis online cursussen met PRH

Gratis workshops i.v.m. corona situatie

ma 06/04/2020

Jouw verjaardagsfeestje in de Vrije ateliers?

Creatieve verjaardagsfeestjes voor kinderen van 4 tot 12 jaar

wo 03/06/2020, 14U00

Brussel van zijn zwartste kant

Een voormiddag met gids Mémoire Coloniale

za 06/06/2020, 10U00

Tentoonstelling 'Heppie Mie'

Sonja Van de Wal

za 27/06/2020 - za 26/09/2020

Bezoek De Verwildering: eetbaar voedsellandschap

Een namiddag met Michiel De Mey, permaculturist

za 27/06/2020, 14U00

Zomerse danskriebels - VM

Voor kleuters °2013 tot 2015 met Friedl Van den Bossche

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Ondernemingskampen in de Vrije ateliers

Maker-kamp, LAwaBo-kunstkamp, Fashion-kamp en Gaming-kamp

ma 06/07/2020, 09U00

Cinema Brombrom - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Vero Beauprez

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Licht sprookjesachtige wereld - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Sarah Rochtus

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Animatiefilm - dagreeks!

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Evelien Hoedekie

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Op ontdekkingsreis met Heppie Mie - VM

Voor kinderen van °2007 tot 2011 met Sonja Van de Wal

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

LAwaBO kunstkamp - dagreeks!

Voor kinderen van °2008 tot 2011 met begeleider van Aifoon vzw

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Kleuterkunst in alle vormen en kleuren - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Tine Van Lent

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Eeuwigdurend boek - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Vero Beauprez

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Atelier verforatorium - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Laure Lytens

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Werken met klei - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 06/07/2020 - vr 10/07/2020

Juwelen maken met kralen en parels - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Inge Verbruggen

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Dansexpressie: sprookjeselfen - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Rosette De Herdt

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Fashionkamp, creëer je eigen modelabel - dagreeks!

Voor jongeren van °2002 tot 2008 met begeleider Junior Argonauts

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Onderwaterwereld - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Tineke Coppens

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Gek-Gekker-Gekst, de allerleukste portretten! - VM

Voor kinderen van °2009 tot 2013 met Ilse Lenaerts

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Reuze-buizen-constructie maken - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Marjan Verhaeghe

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Insecten knutselen - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Inge Verbruggen

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Het land van de Japanse draak - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Chantal De Keersmaecker

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Potten draaien - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Kinderen bakken ook - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2011 met Tina De Vriese

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Papier marmeren - NM

Voor jongeren van °2002 tot 2008 met Ilse Lenaerts

ma 13/07/2020 - vr 17/07/2020

Di da dinosaurus! - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Gwendolyn Pincé

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Proeven van poëzie - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2012 met Sofie De Moor

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Tocht door de tijd - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2014 met Kim Vanhavere

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Plezier met papier - VM

Voor kinderen van °2004 tot 2010 met Anne Van den Broeck

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Hoe word ik uitvinder, detective en hoe maak ik slijm - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Ronald en Gerlinde

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Emily Haeck

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Ontdek de STEAMACHINE - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 i.s.m. FabLab Factory vzw

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Danskriebeltjes! - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Kyra Valent

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Schilderen op glas - NM

Voor kinderen van °2007 tot 2011 met Kim Vanhavere

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Van coole koppen tot gekke bekken - NM

Voor kinderen van °2004 tot 2010 met Vero Beauprez

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Danskriebeltjes! - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Kyra Valent

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Kinderyogacreatief - NM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 met Nele Huys

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Escaperoom, smoothies, sapjes, Guinessbook ... - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Ronald en Gerlinde

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Potten draaien - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Emily Haeck

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Ontdek de STEAMACHINE - NM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 i.s.m. FabLab Factory vzw

wo 22/07/2020 - vr 24/07/2020

Gaming kamp-ondernemingskamp - dagreeks!

Voor jongeren van °2002 tot 2008 met begeleider Junior Argonauts

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Op ontdekking in de wonderkamers - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Eline Koklenberg

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Van sneeuwman tot zandkasteel - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Gwendolyn Pincé

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Er was eens een knotsgekke schrijver - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2012 met Sofie De Moor

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Danskriebeltjes! - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Kyra Valent

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Danstheater: stampende voetjes - NM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Rosette De Herdt

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Ik ben uitvinder: robots bouwen - NM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 met Geckolab vzw

ma 27/07/2020 - vr 31/07/2020

Beestig kleuteratelier - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Vicky Lema

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Licht uit, spots aan! Ja, ik ben acteur - dagreeks!

Voor kinderen van °2004 tot 2009 met Joost Leroy

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Creatief bloemschikken - VM

Voor kinderen van °2004 tot 2012 met Manuela Huys

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

De codeertrein - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 met Milo Van Loon

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Dansexpressie: sprookjeselfen - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Rosette De Herdt

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Geheimen achter deuren - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Ilse Lenaerts

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Fotografie vind ik leuk! - NM

Voor kinderen van °2007 tot 2011 met Hilde Gilbos

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Papier marmeren - NM

Voor jongeren van °2002 tot 2008 met Ilse Lenaerts

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Atelier imaginair - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Vicky Lema

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Werken met klei - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Bouw je eigen stad - NM

Voor kinderen van °2008 tot 2011 met Sarah Van Geertsom

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Kijk mama, ik ben kok! - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Mama Tina

ma 03/08/2020 - vr 07/08/2020

Tekenen is leuk: aquarellen - VM

Voor kinderen van °2006 tot 2012 met Marc De Vos

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Op ontdekkingsreis met Heppie Mie - VM

Voor kinderen van °2007 tot 2011 met Sonja Van de Wal

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Gek-Gekker-Gekst, de allerleukste portretten! - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2013 met Ilse Lenaerts

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Superhero hop! - VM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Vero Beauprez

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Bewegingstheater: the mirrorstone - VM

Voor kleuters van °2012 tot 2015 met Rosette De Herdt

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Verschrikkelijke wereld vol geesten en monsters deel II- VM

Voor kinderen van °2008 tot 2012 met Eline Koklenberg

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Knutselen, ontspannen en gekke dingen doen - VM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Tineke Coppens

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Potten draaien - VM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Ik ben uitvinder: robots bouwen - NM

Voor kinderen van °2006 tot 2011 met Geckolab vzw

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Zoet, zout en bitter, een kookboek vol glitter! - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Mama Tina

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Een wonderlijke reis doorheen de eeuwen - NM

Voor kleuters van °2013 tot 2015 met Chantal De Keersmaecker

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Potten draaien - NM

Voor kinderen van °2002 tot 2011 met Klara Rombaut

ma 10/08/2020 - vr 14/08/2020

Zelfvertrouwen op zak

Een tweedaagse met Chris Van Duyse i.s.m. PRH vzw

do 20/08/2020 - vr 21/08/2020

Coup de Ville - Chasing Flowers

Hedendaagse kunst in Sint-Niklaas met gids WARP

za 26/09/2020, 10U45

Filosofiereeks 'de complexe wereld in verandering'

Drie avonden met Joris Capenberghs

ma 05/10/2020 - ma 19/10/2020

Stadsvernieuwing in Rijsel en Villeneuve d'Ascq

Een dag met Jan Yperman, historicus

vr 09/10/2020, 11U00

Stadsbezoek en Warhol tentoonstelling

Een dag in Luik met o.a. museumbezoek en gids museum

vr 16/10/2020, 10U00

Stiltetocht in hartje Brussel

Een voormiddag in Brussel met gids 'Tochten van Hoop'

zo 18/10/2020, 10U00

Vloggen voor beginners

Een avond met Glenn De Schrijver

ma 19/10/2020, 19U30

Eco-tour in Sint-Niklaas: ontdekkingstocht

Een namiddag met Eveline Flamand, ecogids bij Mixua

za 24/10/2020, 14U00

De poëtische fietsroute van Sint-Niklaas

Met Jana Arns, auteur, fotograaf en muziekdocent

vr 30/10/2020, 10U15

Beïnvloed je leven door positieve keuzes

Een avond met Ellen Van Praet, welzijnscoach

ma 23/11/2020, 19U00