Inschrijfweekend OPENDEUR - Muzenissen

Vrije Ateliers

za 01/02/2020 - zo 02/02/2020

INSCHRIJFWEEKEND
OPENDEUR - MUZENISSEN

Onze OPENDEUR voor kinderen en volwassenen
Kijken + doen = Vrije ateliers!

Muziekatelier: zaterdag 1 februari 2020 van 9 tot 14 uur.
Overig aanbod: zondag 2 februari 2020 van 13 tot 18 uur.
Rode Kruisstraat 25, 9100 Sint-Niklaas.

Inschrijven: op zaterdag 1 februari van 9 tot 16 uur voor het muziekatelier.
Op zondag 2 februari van 13 tot 18 uur voor het overige vormingsaanbod.

Noteer deze dag alvast in jullie agenda!

Gratis proeflessen!

Prijzen
gratis : € 0
Extra

Programma inschrijfmoment/opendeur muziek op 1 februari en vormingsaanbod/opendeur op 2 februari:

ONTMOET EN SCHRIJF IN op zaterdag 1 februari van 9 tot 16 uur:

Muziek:
Tussen 9 en 14 uur zijn de meeste docenten aanwezig. Wil je weten wanneer precies? Bel of mail ons de week voorzien.

Jeugd:
9 - 12 uur:  1,2,3 … piano met Leen Goossens voor 5-jarigen

ONTMOET EN SCHRIJF IN op zondag 2 februari van 13 tot 18 uur:

Plastische vorming:
13 - 18 uur  Airbrush met Guy Van Cleemputte
13 - 18 uur  Powertex in kleur met Vicky Geerts
13 - 18 uur  Impressionistisch aquarelleren en tekenen is leuk met Marc De Vos
13 - 18 uur  Bloemschikken met Erna De Graef
13 - 18 uur  Verloren wastechniek met Hans Nagy
13 - 18 uur  Zentangle, collage en botanisch tekenen met Tineke Coppens
13 - 18 uur  Beeldende technieken voor begeleiders met Sonja Van de Wal
13 - 18 uur  Handletteren van A tot Z, stempeltjes maken, workshop handletteren en brushletteren met Sarah Van Osselaer
13 - 18 uur  Teken je huisdier of wildlife in pastelpotlood met Chantal De Keersmaecker
13 - 17 uur  Ontdek de nieuwe fimo Leather, granny squares haken, punch needle en breien voor starters met Els Bouchier
13 - 17.30 uur  Naaien verfraaien met Eva De Jonghe
14 - 18 uur  Kalligrafie met Monique Moenssens
14 - 18 uur  Chinese kalligrafie met Qingyang Zhao
14.30 - 18 uur  Vrij atelier/gemengde technieken, papercut-art (16.30 - 17 uur) met Ilse Lenaerts
14.30 - 18 uur  Chinese penseeltechnieken in zen-modus en je krachtdier schilderen met Elie Van Oppens
15 - 18 uur  Grimeren en handpoppen met Tine Van Lent

Audiovisuele kunsten:
13 - 18 uur  Digitale fotografie met Patrick Geerinck
13 - 16 uur  Digitale fotografie met Susan Banafti

Filosofie en persoonlijkheidsvorming:
13 - 18 uur  7 stappen naar Heppie Mie met Sonja Van de Wal
13 - 16 uur  Persoonlijkheidsvorming i.s.m. PRH  
13 - 15 uur  Anti-stressmassage van hoofd en gezicht, stoelmassage, voeten verwennen en zachte lichaamsmassage met Hildegarde De Meulenaere
13.30 - 17.30 uur Thais koken met Katesiri Klangkan
14 - 16 uur  Inspiratie voor op de boterham, Evy’s kruidencafé en als slapen niet lukt met Evy Thuysbaert
14 - 17 uur  Chinees koken met Ma Zhu
14.30 - 17 uur  Kom in beweging! Met Siele Rombaut

Andere culturen:
13 - 18 uur  Eetstand Polen

Dans: 'teasers' en gratis proeflessen:
14 - 14.45 uur   Zumba, toning en gold met Patricia Stroobants       
15 - 15.45 uur   Flamenco met Joke Van De Velde
16 - 16.45 uur   Take it easy met Conny Cornelis       
17 - 17.45 uur   Linedance en dance after work met Conny Cornelis